Meist

K Campers OÜ on pereettevõte, mis on asutatud 2019 aastal.

Omanikud: abikaasad Siim ja Kristelle

Meile väga meeldib reisida haagissuvilaga, oleme seda teinud aastast 2013, kui meie juurde tuli haagissuvila Solifer, olles meiega siiani.

Oleme avastanud, et väga mugav on käia erinevatel väliüritustel, looduses või teistel inimestel külas koos oma isikliku majaga, sest saame kõik vajaliku endaga kaasa võtta, saame oma sihtpunktile olla võimalikult lähedal ega pea muretsema, kus magada saame või kus wc käia saame. Lapsed saavad alati kõik oma mänguasjad kaasa võtta või vihmase ilma korral televiisorist oma lemmik multikaid vaadata. Magada on haagissuvilas samuti väga mõnus, täpselt nagu värskes õhus olles, kuid kordades mugavam kui telgis.

Olles aastaid ise sellist reisimise viisi harrastajad ja nautijad tuli mõte ka teistele seda pakkuda ja nii tulidki 2019 aastal meie perre veel 2 haagissuvilat,  mida pakume rentimisteks. Meie moto on see, et ööbi seal kus sina tahad koos kõigi mugavustega.

 

Miks rentida meilt haagissuvila?

1. Meie haagissuvilatel on hinna sees väga palju lisasid: Gaas, kõik vajalik söögi tegemiseks (nõud, söögiriistad jne.), söegrill, vesi, wc keemia, wc paber, laud-toolid õues olemiseks

2. Meie haagised on puhtad, korras ja kontrollitud

3. Meie haagistes on olemas konditsioneer või ventilaator 

4. Meie haagistes on dušši võimalus

5. Meie haagistes on TV vaatamise võimalus koos Elisa Zoom TVga

6. Meie haagiste täismass ei ole väga suur, seega võib enamike sõiduautodega neid vedada B kategooria lubadega

 

Siim & Kristelle